MeetGray 5 самых дальних снайперских выстрелов в истории › Meetgray Ферлонг также был канадским пехотинцем как Мастер капрал Аарон Перри, и ему удалось побить рекорд товарища в том же месяце во время войны в Афганистане. Перри установил свой ​​рекорд, Ферлонг побил его с добычей на расстоянии 2429 метров, реально очень длинный выстрел, в ходе операции Anaconda. Ферлонг использывал один и тот же тип оружия, как и Перри.

Даже Борис Ложкин сбежал с тонущего корабля. 59c47978 купить диплом бакалавра дипломы на заказ.

Ракушки, молюски

3 июля 2012 - Админ

Ракушки Unio pictorum (в народі ракушка, або "перловица" по російськи) - в наших широтах найпоширеніший прісноводний молюск. Назбирати їх не складає особливих труднощів, досить просто промацати босою ногою дно, дотримуючи при цьому обережність - стулки черепашок дуже гострі і легко можуть поранити.Для наживки годиться так звана «нога», або мускул, який служить засобом пересування для молюска. Найбільшою незручністю при цьому є те, що молюск дуже погано тримається на гачку, але є ряд прийомів, які допомагають частково зняти цю проблему. Можна, розкривши черепашку, трохи підсушити її на сонці або на вітрі. Головне, щоб молюск саме підсушився, а не протух. Підсушене м'ясо стає щільнішим. Є варіант домогтися того ж, потримавши очищене м'ясо в окропі, але подібне бланшування погано позначається на пахучості приманки. 

Непоганий результат дає підмішування в тісто подрібненого м'яса молюска unio pictorum, але це вже швидше спосіб підвищити властивості тіста, а не ловля на черепашку, тому результатом в основному буде піймання плітки і підлящика, але ніяк не великої риби.

Нет комментариев. Ваш будет первым!

← Назад

Рыбалка Рыбалка в Украине Рыболовы о рыбалке